Ден Браун

lost_symbol


Спілка анонімних читачів Дена Брауна


Previous Entry Share Next Entry
Три з половиню дні до нового роману
aereo correo
aerreo_correo wrote in lost_symbol
У розпал Хануки, переддень святого Миколая і явлення Лочани Даса Тхакура і на самісінький Мухаррам, «Втрачений символ» нарешті пріідєт в наші обітєлі.
Не знаю, як хто, а я шо називається щаслів бєз мєри, бо в передсвятковий час немає ні сил, ні натхнення на глибокомисленні талмуди, а сходити до літнепотребу все ще якось не хочеться:) А з урахуванням погодних умов – взагалі самоє то. (От, кстаті, можна якось домовитися з якими-небудь масонами, шоб вони якось урєгулірували температуру? Оці от мінус десять іначє як масонськими проісками я пояснити не можу.)
Уже вісімнадцятого зранку книжка стовідсотково буде і в усій мережі магазинів «Клубу Сімейного Дозвілля» (їх там щось за півсотні), і в усіх великих книжкових мережах по всій Україні.

Презентуватимуть свіжонадрукований роман 18 грудня о 12:00 на книжковій виставці МЕДВІН, яку її організатори охрестили так: «МЭДВИН: Книжный мир – второй этап (постгриппозный)»*. Я, до речі, не знаю, чи там вільний вхід на презентацію, але думаю, що якщо комусь справді цікаво, то в будь-якому разі попадете:) Якщо хтось знає подробиці попадання простого люду на презентацію – відпишіться в коменатарях, пліз.
Значить, офіційна інформація є така: на презентації будуть гендиректор видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля» Олег Шпільман, головний редактор Світлана Скляр, перекладач роману Володимир Горбатько і промоційний менеджер Ірина Гримайло. Я б от із задоволенням, до речі, послухала Шпільмана, бо він розповідатиме про специфіку роботи з крупними літаґенціями, це цікаво. Ну і прекрасного дядька з Золочева, пана Горбатько, теж було б приємно побачить-послухать.
А, до речі, ще там пані Гримайло має розпоідати про Лабіринт Дена Брауна на Хрещатику і про те, як віднайти потрібні ключі, які допоможуть якщо не віднайти метафізичні втрачені символи, то вже точно отримати новий роман «Втрачений символ».

Що ще. На презентації покажуть два невеличкі фільми: один – явлєніє Дена Брауна народу (його передноворічне звернення привіт українському читачеві), а другий – про виробництво книги, що особливо цікаво, як на мене.
В принципі, організатори обіцяють викласти згодом обидва відеозаписи десь на ютубі, але я би, в принципі, побачила як то кажуть, воочію. Приєднуйтесь:)

* Адреса виставки: Київ, вул. Фізкультурна, 1, експоцентр «Спортивний» (станція метро «Республіканський стадіон»)

?

Log in