Ден Браун

lost_symbol


Спілка анонімних читачів Дена Брауна


Previous Entry Share Next Entry
(no subject)
aereo correo
aerreo_correo wrote in lost_symbol
"Мы говорим — Ленин, подразумеваем — Партия, Партия и Ленин — близнецы-братья".
Здається, щось подібне відбувається з Томом Хенксом і Робертом Ленгдоном:) В усякому разі, часто доводиться чути фрази типу "Ну, той фільм, де Роберт Ленгдон зіграв!" або "Ну та ота книжка про Тома Хенкса!"

Тому не дивно, що Хенкс (Ленгдон? Ні, таки Хенкс:)) вирішив зіграти і в останній частині браунівської трилогії про пригоди гарвардського професора. Вихід фільму The Lost Symbol заплановано на 2011 (за іншими даними — на 2012) рік, права на екранізацію так само належать Columbia Pictures. Показовий для сьогоднішньої "культурної комерції" момент: про початок роботи над новим фільмом студія оголосила ще до того, як роман вийшов друком. Точніше — задовго до того, як його взагалі було завершено, практично відразу після виходу на екрани "Ангелів і Демонів".

 


У режисерському кріслі — Рон Говард, на рахунку якого такі безумовно вдалі проекти як "Ігри розуму", "Грінч, який вкрав Різдво" і ще кілька десятків більше чи менш відомих фільмів. Це окрім того, що саме він був режисером і перших двох частин трилогії:) — "Коду да Вінчі" та "Ангелів і Демонів". Сценаристом, найшвидше, так само залишиться Аківа Голдсман.

Акторський склад нового фільму поки ще не відомий. Нагадаємо, що першого разу компанію Хенксові складали чудові французи Одрі Тоту і Жан Рено, а також Альфред Моліна та Іен Маккелен, а другого — Еван МакГрегор, Айелет Зурер, Стеллан Скарсгард і Пьєрфранческо Фавіно.

"Якщо в цьому проекті є смисл, я буду тільки радий, — заявив Хенкс. — Справа тут не в тому, де відбувається дія або хто головний персонаж. Справа насправді в тому, чи заслуговує тема книги того, щоб зняти по ній іще один фільм".
"I'm not going to walk away from that.... If they make it again, I hope they ask me. If they didn't, what did I do wrong?" — це з інтерв'ю MTV. Здається, дядько трошки набивав собі ціну;) А ходять чутки, що Коламбія цього разу вирішила трошки заекономити і заплатити Хенксові суму ледве не вдвічі меншу, ніж минулого разу. Цікаво, як їм це вдасться (нагадаю, що Хенкс входить до п'ятірки найбільш високооплачуваних акторів, разом із Харрісоном Фордом, Джулією Робертс, Шоном Коннері і Мелом Гіббсоном.Хенкс, до речі, схиляв Брауна обрати місцем дії нового роману Багами. Губа не дура, що тут скажеш:) Але Браун не повівся, і тепер замість грітися на Багамах Хенкс бігатиме парками і проспектами Вашингтону. Що ж, побажаємо йому гарної погоди:)

Можна робити прогнози і ставки щодо каосвих зборів останньої частини трилогії. (А заодно і ставки на те, чи буде пріквел до пріквела і сіквел до сіквела;) Попереднє співвідношення витрат-прибутків було таке:

1. "Код да Вінчі" (149 хвилин)
Бюджет — $125 млн., касові збори в світі — $758 млн.Світовий тираж книги — понад 81 млн. екземплярів

2. "Ангели і Демони" (138 хвилин):
Бюджет — $150 млн., касові збори в світі — $485 млн.Нагадаємо, що в Америці книга The Lost Symbol з'явилася в продажу 15 вересня минулого року і того ж дня посіла переше місце у списку роздрібного продажу магазинів Barnes and Noble, однієї з найбільших книжкових мереж. А, скажімо, в інтернет-магазині BookScan книгу взагалі розкупили за тиждень до виходу (От до чого техніка дійшла! ).  • 1
Я навіть про це не знав... Ах, Хенкс хотів побігати на Багамах)))

  • 1
?

Log in